>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Bulevardi Fan Noli, Korçë

3+1

115m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Bulevardi Fan Noli, Korçë. Ka tipologji 3+1 dhe sipërfaqe 115 m2. Nodhet në katin e parë, në bulevard kryesor. Mundësi e mirë si për banim dhe për aktivitete biznesi pasi e gjithë zona është e zhvilluar me biznese.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.