>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë

1+1

56m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe totale 56 m2, ku 46 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit. Ka tipologji 1+1, i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka dalje ne Bulevardin Gjergj Kastrioti dhe përveçse për banim është i përshtatshëm dhe për biznes.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.