>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Bulevardi i ri i Kasharit, Tiranë

2+1

99m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Bulevardi i ri i Kasharit, Tiranë.
Shitet apartament me sipërfaqe 99m2 dhe me tipologji 2+1, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet, ndodhet në katin e 3 të një godine të pajisur me ashensor. Të gjitha hapësirat e këtij apartamenti janë të organizuara në një planimetri të rregullt dhe mjaft funksionale. Pallati është në ndërtim e sipër.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.