>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Bulevardi i Ri i Tiranës

2+1

83m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Bulevardi i Ri i Tiranës.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 83.33m2. Apartamenti ka tipologjinë 2+1 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 3 të një pallati që është në ndërtim e sipër. Zona është mjaft e qetë dhe plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi është 108000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.