>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Bulevardi Zogu 1

2+1

120m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament për shitje në rrugën Karl Gega në Tiranë, buzë Bulevardit të Ri të Tranës tek ish Stacioni i Trenit.
Hyrja ndodhet në katin e parë, me ashensor.
Organizohet në sallon së bashku me ambient për ngrënie dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon dhe një verandë të përbashket. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 120 m2.
Apartament ofrohet i mobiluar me një stil modern dhe shumë komod, salloni është i bollshëm, kuzhina është e mobiluar në mënyrë kontemporane dhe është e pajisur me cdo pajisje elektroshtepiake të nevojshme për gatim.
Cdo hapësirë e shtëpisë ka të instaluar kondicionerë për ngrohje dhe ftohje.
Apartamenti mundëson ndricim me dritë natyrale përgjatë gjithë ditës.
Çmimi është i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.