>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek City Center, Korçë

2+1

114m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek City Center, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqja e brendshme e tij është 114 m2, ka dhe verandë me sipërfaqe 75 m2. Organizimi i apartamentit: sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 dhomë garderobë, 2 tualete, ballkon dhe veranda me hapësirë të madhe. Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, ndodhet në katin e 4 banim, pallat i ri me ashensor. Zona është shumë afër me qendrën e qytetit dhe ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Çmimi 60’000 euro, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.