>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Don Bosko

3+2

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 3+1+2 tualete+2 poste parkimi. Ka një sipërfaqe 125 m² + 40 m²-2 poste parkimi + ballkon. Apartamenti është me hipotekë. Ndodhet në katin e 3 (tretë) të një pallati të ri me punime mjaft cilësore. Apartamenti është i kompletuar dhe i mobiluar me markat më të mira. Shitet për 170’000 Euro i mobiluar dhe postet e parkimit të përfshira në cmim.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.