>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Downtown One

2+1

144.72m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrohet për shitje apartament në destinacionin më të ri në kryeqytet. Downtown One, një destinacion ekskluziv për të jetuar, punuar dhe blerë; ku mund të shijoni përkujdesjen, elegancën dhe pamjen më të bukur të Tiranës.
Apartamenti në shitje ka këto cilësi:
Tipologjia 2+1, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete, ballkon dhe depo.
Sipërfaqa totale është 144.72 m2.
Sipërfaqa e brendshme është 116.71m2.
Apartamenti ndodhet në katin e 20 me ashensor.

Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.