>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Dyrakium Residence

2+1

149m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kompleksi më i ri në Durrës. Me një siperfaqe rreth 45’128 m2 dhe zhvillim në 18 ndërtesa të shpërndara në 5 nivele.
-Kompleks polifunksional turistik
-Hotel
-Restorant e shërbime tregtare
-Rezidenca sezonale
-Parkim nëntokë.
Apartamenti për shitje ka sipërfaqe totale 149.78m2 nga të cilat 138.92m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 10.86m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe kopësht. Ndodhet në katin përdhe të një godine në ndërtim e sipër.
Cmimi i shitjes 1500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.