>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament ne shitje Tek Emerald Center, Rr. 5-Maj

1+1

79.2m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament 1+1 në shitje tek Rruga “5 Maji”, Tiranë.
Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe ndërtimi 68.9 m2, sipërfaqe totale 79.2 m2. Është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine të re me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.