>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Fafa Resort, Mali i Robit

Një nga zonat më të pëlqyera për pushim !

1+1

99m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Fafa Resort, Mali i Robit .
Ka Tipologji 1+1 dhe sipërfaqe totale 99 m2 , ku 85 m2 i ka të brendshme dhe 14 m2 janë ambjentet e përbashkëta .
Ndodhet në katin e 3 banim dhe nuk ka pamje nga deti . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor .
Çmimi 950 € \ m2

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.