>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Farmacia 10

3+2

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Farmacia 10 është një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën e Dibrës, pranë Unazës. Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qendrat e banuara.
Shitet apartament me tipologji 3+1+verandë. Ndodhet në katin e tetë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 124.7 m2 ku 106.6 janë sipërfaqe e brendshme dhe 18.1 sipërfaqe e përbashkët. Ka gjithashtu një verandë prej 280 m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.