>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Farmacia 10, Tiranë

2+1

97m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Me sipërfaqe 97 m2 dhe tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilen ndodhet pallati siguron të gjitha facilitetet e nevojshme të klientit për një jetesë të mirë dhe komode.Shitet me cmim okazion 1100 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.