>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament ne shitje tek Gjiri i Lalezit

Zonë e qetë!

1+1

54m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Gjiri i Lalëzit. Ka siperfaqe 54 m2 dhe tipologji 1+1+ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor , te miremenaxhuar. Vend i qete dhe mjaft komod. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.