>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Gjiri i Lalzit, Durrës

2+1

96m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Gjiri i Lalzit, Durrës.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 96m2 dhe ka tipologji 2+1 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 3 të një godine të re. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode gjatë sezonit veror.
Cmimi i shitjes eshte 115000 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.