>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Iliria në plazh, Durrës

Ndër zonat më të mira dhe të kërkuara në Durrës!

1+1

80m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Iliria në plazh, Durrës. Ka sipërfaqe totale 80m2 dhe organizohet në sallon, kuzhinë , dhome gjumi, tualet, ballkon dhe depo. Ndodhet në katin e 3 fizik të një pallati shumë të mirëmbajtur. Apartamenti shitet i mobiluar. Ndodhet në vijë të parë me detin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.