>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Ish Parku i Autobusave, Tiranë

2+1

81m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Ish Parku i Autobusave, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale prej 81.7m2 ku 75.6 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 6.1m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 6. Shitet bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1300 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.