>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Ish Parku i Autobuzave, Tiranë

2+1

174m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Ish Parku i Autobuzave, Tiranë.
Ofrojmë apartament në shitje me sipërfaqe 174 m2. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 2 soxhorno dhe 2 tualete. Shitet i mobiluar. Apartamenti ndodhet në katin e 5 me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.