>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek ish rajoni policisë, Durrës

Ndër zonat më të dëshiruara për të jetuar !

2+1

114m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Ish Rajoni Policisë, Durrës. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 114 m2 dhe tipologji 2+1+2, ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon.
Është në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor. Pallati nuk ka asnjë dëmtim nga tërmeti.
Shitet i pamobiluar. Vendodhja ofron të gjitha facilitetet e duhura për një jetesë sa më komode .
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi është 650 Euro\m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.