>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Ish SMT-ja, Korçë

2+1

127m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Ish SMT-ja Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 126.5 m2 dhe tipologji 2+1. Ndodhet në katin e pare banim, në një ndërtesë 4 katëshe, ndërtim i ri. Apartamenti është i ndërtuar me punime shumë cilësore. Cmimi 600 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.