>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Jonufra, Vlorë

1+1

76m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Jonufra, Vlorë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 76m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e 2 të një godine të re me ashensor. Apartamenti shitet bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Apartamenti ndodhet buzë rrugës dhe ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes është 75000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.