Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Kodra e Diellit 2- OKAZION

2+1

109.1m²

Në shitje

Përshkrimi

Zona “Kodra e Diellit” preferohet nga blerësit për arsye të faciliteteve të shumta që ofron zona, afërsia me Liqenin e Tiranës dhe jo vetëm por dhe aksesin që ka me zona të tjera kryesore dhe shërbimet e shumta që ofrohen.
Në këtë zonë me kaq shumë larmishmëri shërbimesh në ju ofrojmë këtë apartament totalisht të mobiluar në mënyrë moderne për shitje.
Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe organizohet në mënyrë shumë të rregullt. Përbëhet nga 2 dhoma gjumi, një ambjent ndenje me kuzhinë, dy tualete dhe verandë të veshur me dru.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.