>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Kodra e Diellit 2

2+1

151.41m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Rezidenca Kodra e Diellit 2 është e pozicionuar në pjesën Jug-Perendimore të “Kodres së Diellit 1”, në mes të gjelbërimit që ofron kjo zonë. Ky projekt është i bazuar drejt standarteve europiane të Eurocode duke i dhënë rëndësi sigurisë së pronës, individit dhe elementeve të jetës private.
Ofrohet për shitje apartament me tipologji 2+1. Me sipërfaqe totale prej 151.41 m2, ku 127.23 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 24.18 m2 sipërfaqe e përbashkët. Apartamenti ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë cilësore.
Shitet 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.