>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Kodra e Diellit, Tiranë

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Kodra e Diellit, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe totale 60m2 ku 53m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 7m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine të re në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.