>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Kompleksi Square 21, Tiranë

2+1

138m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Kompleksi Arlis, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 138.5m2, ku 118.4m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 20.1m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine të re në ndërtim e sipër me ashensor. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe larg zhurmës së qytetit.
Shitet 1450 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.