>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë

2+1

116m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe totale 116.29m2, ku 100.75m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15.54m2 është sipërfaqja e përbashkët. Ka tipologji 2+1+2 i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në një godinë në ndërtim e sipër me ashensor, dhe ka orientim Jug-Lindje. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Shitet 1550 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.