Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Kompleksi Delijorgji

2+1

125m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Kompleksi Delijorgji.
Ka tipologji 2+1 dhe dy tualete dhe veranda. Ka sipërfaqe 125 m2, ndodhet në katin e 4. Apartamenti është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e zhvilluar dhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Shitet 1420 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.