>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Komuna e Parisit

2+1

122.8m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Komuna e Parisit.
White Tower është një projekt që vjen i vecantë me stilin arkitekturor.
Objekti në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare. Katet e mësipërme janë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapësira të bollshme.
Apartamenti ka sipërfaqe netto 122.8m2 dhe bruto 102.3m2. Tipologji 2+1+2 tualete. Apartamenti ka mundësi blerje garazhdi.
Cmimi i shitjes 1500 Euro/m2.
Cmimi i garazhdit 24000 Euro.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.