>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Komuna e Parisit, Tiranë

2+1

100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament tek Komuna e Parisit, apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100m2 dhe tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një godine të mirëadministruar me ashensor. Apartamenti ka të llogaritur në cmim edhe 2 garazhde me qepen me sipërfaqe 40m2. Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pallati eshte ndertim i vitit 2018.
Cmimi i shitjes 179000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.