>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Kopshti Zoologjik, Tiranë

2+1

120m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe të brendshme prej 80m2 dhe sipërfaqe verande 40m2. Ka tipologji 2+1 dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një godine të re me ashensor. Posedon hipotekë. Aktualisht apartamenti është i dhenë me qera.
Cmimi i shitjes 125000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.