>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek kryqëzimi i Kristalit, Tiranë.

3+1

163m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek kryqëzimi i Kristalit, Tiranë.
Me sipërfaqe 163m2 dhe tipologji 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor. Në cmim është i përfshirë edhe 1 garazhd. Apartamenti jepet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti ështe mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.