>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek lagja 16 , Durrës

Zonë e qetë !

1+1

59m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek lagja 16 , Durrës. Ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe 59 m2. Ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues, por shumë të mirëmbajtur. I investuar totalisht, shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor .

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.