>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 1, Korçë

2+1

132m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 1, Korçë. Ndodhet në katin përdhe në një vilë tre katëshe. Apartamenti ka sipërfaqe të brendshme 110 m2 dhe sipërfaqe verande 22 m2. Ka tipologji 2+1. Apartamenti është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Vila është ende në ndërtim e sipër me punime shumë cilësore. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.