>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 1, Korçë

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 1, Korçë. Apartamenti ndodhet në katin e parë në një ndërtim 3 katësh. Ka sipërfaqe 60 m2 dhe tipologji 1+1, gjithashtu ka të përfshirë në cmim edhe një bodrum. Apartamenti është i organizuar në sallon kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Lagjia 1, është një nga lagjet e preferuara të qytetit për banim.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.