>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 1, Korçë

2+1

111m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 1, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 tualete dhe është ende në fazë ndërtimi.Ka sipërfaqe 111 m2. Ndodhet në katin e dytë. Shitet me cmim okazion 750 euro/m2. Ndërtim cilësor. Lagjia 1 është nga zonat e preferuara për banim me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.