>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 10, Korçë

1+1

66m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 10, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 66 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, ballkon dhe tualet. Ndodhet në katin e katërt banim, pallat ekzistues. Cmimi 2,300,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.