>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 10, Korçë

2+1

95m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 10, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 95 m2. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Është i arreduar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti është ndërtim i ri dhe ndodhet në katin e pestë banim me ashensor. Nuk ëshë në kat të fundit. Zona ofron të gjitha kushtet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.