>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 14, Korçë

2+1

70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 14, Korçë. Ka sipërfaqe 70 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 4 në një pallat ekzistues, por është i restauruar. Shitet i mobiluar.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.