>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 16, Korçë

2+1

105m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 16, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 105 m2. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim, pallat i ri me ashensor. Është i mobiluar. Cmimi 6,000,000 lekë i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.