>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 16, Korçë

2+1

87m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 16, Korçë pranë Xhamisë së Re. Apartamenti ka sipërfaqe prej 87 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e tretë banim në një pallat ndërtim ri.
Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Çmimi 5,400,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.