>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 17, Korçë

2+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 17, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 75 m2. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 banim dhe është i restauruar. Shitet pjesërisht i mobiluar. Çmimi 3,700,000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.