>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 18, Korçë

1+1

72m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 18 Korçë, pranë unazës. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe 72 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim, ndërtim i ri me ashensor. Cmimi 5,200,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.