>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 18, Korçë

2+1

117m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 18, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 117 m2. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë, pallat i ri me ashensor. Ka tarracë personale të shfrytëzueshme. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi 6,300,000 lekë, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.