>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 18, Korçë

3+1

123m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 18, Korçë. Apartamenti ka tipologji 3+1 dhe sipërfaqe 123 m2. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, tualet dhe depo e vogël. Ka mundësi dhe për organizim 4+1. Ndodhet në katin e tretë banim. Pozicionohet në një lagje të preferuar të qytetit. Cmimi 5,700,000 lekë i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.