>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 18, Korçë

2+1

103m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 18, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 103 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet, ka 2 ballkone, njëri prej të cilit është i kthyer në kuzhinë. Ndodhet në katin e 4 banim, me ashensor. Apartamenti është i gjithi i kompletuar dhe shumë mirë i mobiluar. Ka ngrohje qëndrore me kaldajë me dru. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.