>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 2, Korçë

None

125m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 2, Korçë, pranë Bulevardit Republika. Ka sipërfaqe 125 m2 dhe është ndërtim i ri. Apartamenti nuk është i ndarë në dhoma dhe mund të ndahet sipas dëshirës. Cmimi 800 euro/m2, i diskutueshëm. Zona ku ndodhet është një nga zonat e preferuara të qytetit për banim me të gjitha kushtet dhe facilitetet për bjë jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.