>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 4, Korçë

2+1

63m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 4, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe një sipërfaqe prej 63 m2. Ndodhet në katin e parë banim, ka dhe pak oborr. Shitet 4,000,000 lek.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

i[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.