>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Lagjia 9, Korçë

2+1

128m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 9, Korçë. Ka sipërfaqe 128 m2 dhe tipologji 2+1+2 ballkone. Ndodhet në katin e pestë banim, pallat i ri me ashensor. Apartamenti ka orientim jug-lindje, me ndriçim dhe diell gjatë gjithë ditës. Ndodhet në rrugë kryesore, zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.