>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Liqeni i Thatë, Tiranë

2+1

155m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Liqeni i Thatë, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 155m2 dhe tipologji 2+1+2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor. Posedon hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar në detaje me markat më të mira në treg. Në cmim përfshihen edhe 2 garazhde të mbyllura me sipërfaqe 60m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.