>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje tek Mali i Robit, me pamje nga deti

Në vijë të parë me detin!

1+1

63m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Mali i Robit, Kavajë. Ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe totale 63 m2. Ndodhet në katin e 5 të një pallati shumë të mirëmbajtur. Ofron pamje ballore nga deti dhe ndodhet në vijë të parë. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.